Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Parent
az: Valideyn

en: Field
az: Sahə

en: Bundle
az: Paket
