Paragraphs Edit (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Parent
bg: Родител

en: Field
bg: Поле
