Paragraphs Edit (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Field
ta: புலம்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Bundle
ta: பொதி
