Paragraphs Editor Enhancements (10.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Categories
pt: Categorias

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: All
pt: Tudo

en: Uncategorized
pt: Sem categoria

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
