Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: All
ku: هەموو
