Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: All
mn: Бүгд
