Paragraphs Editor Enhancements (10.0.7) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Categories
da: Kategorier

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: All
da: Alle

en: Uncategorized
da: Ikke kategoriseret

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?
