Paragraphs Editor Enhancements (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
