Paragraphs Editor Enhancements (2.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Uncategorized
fi: Katogorisoimattomat

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?
