Paragraphs Editor Enhancements (2.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: All
gu: બધા
