Paragraphs Editor Enhancements (2.2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Categories
bg: Категории

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: All
bg: Всички
