Paragraphs Editor Enhancements (2.2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Categories
sv: Kategorier

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: All
sv: Alla

en: Uncategorized
sv: Ej kategoriserad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
