Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
