Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
