Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Close
ar: إغلاق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
