Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Close
az: Bağlı

en: Machine name
az: Maşın adı
