Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Machine name
be: Машынная назва
