Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: All
bs: Sve

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije
