Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: All
ca: Tot

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Close
ca: Tanca

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Paragraphs categories
ca: Categories de Paragraphs
