Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: All
da: Alle

en: Uncategorized
da: Ikke kategoriseret

en: Close
da: Luk

en: Machine name
da: Internt navn
