Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj
