Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: All
es: Todo(s)

en: Uncategorized
es: Sin categorizar

en: Close
es: Cerrar

en: Machine name
es: Nombre de sistema
