Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: All
et: Kõik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Close
et: Sulge

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
