Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: All
fa: همه

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: Close
fa: بستن

en: Machine name
fa: نام ماشینی
