Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: All
fil: Lahat
