Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: All
fr: Tout

en: Uncategorized
fr: Non catégorisé

en: Close
fr: Fermer

en: Machine name
fr: Nom système
