Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: All
gu: બધા

en: Close
gu: બંધ
