Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: All
he: הכל

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Close
he: סגירה

en: Machine name
he: שם מכונה
