Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: Close
hu: Bezár

en: Machine name
hu: Programok által használt név
