Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: All
id: Semua

en: Uncategorized
id: Tidak dikategorikan

en: Close
id: Tutup

en: Machine name
id: Nama mesin
