Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Uncategorized
is: Óflokkað

en: Close
is: Loka
