Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: All
kk: Барлық
