Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: All
lt: Visi

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Close
lt: Uždaryti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
