Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Close
mr: बंद
