Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: All
ms: Semua

en: Close
ms: Tutup

en: Machine name
ms: Nama mesin
