Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: All
nl: Alle

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Close
nl: Sluiten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
