Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: All
nn: Alle

en: Close
nn: Lukk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
