Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Uncategorized
oc: Pas categorizat

en: Close
oc: Tampar

en: Machine name
oc: Nom sistèma
