Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
