Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Close
ps: تړل
