Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: All
ru: Все

en: Uncategorized
ru: Без категории

en: Close
ru: Закрыть

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Paragraphs
ru: Параграфы
