Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: All
ta: எல்லா

en: Uncategorized
ta: பகுக்கப்படாதது

en: Close
ta: மூடு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
