Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: All
ug: ھەممە

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Close
ug: يېپىش
