Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: All
bg: Всички
