Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
