Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: All
cs: Vše

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Close
cs: Zavřít

en: Machine name
cs: Strojový název
