Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: All
cy: I gyd

en: Uncategorized
cy: Heb ei gategoreiddio

en: Close
cy: Yn agos
