Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: All
el: Όλες

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
