Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Close
eu: Itxi

en: Machine name
eu: Makinaren izena
