Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: All
fi: Kaikki

en: Uncategorized
fi: Katogorisoimattomat

en: Close
fi: Sulje

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
